18 Temmuz 2024

SEVGİ ERDEMOĞLU SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE BİR YENİSİNİ EKLEDİ

Sevgi Erdemoğlu’na ait Selin Beautcenter 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Engelsiz Yaşam Merkezinde hizmet vermekte olan 250 öğretmene ücretsiz cilt bakımı hediye ederek bugüne kadar yaptığı sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekledi.

haber/Photo_1701240981472.jpg

Gaziantep’te bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan Sevgi Erdemoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Selin Beautycenter Gaziantep Şubesi iş birliği ile Engelsiz Yaşam Merkezi öğretmenlerine ücretsiz cilt bakımını üstlendi. Daha önce de benzeri faaliyetleri organize eden Sevgi Erdemoğlu, aile olarak birçok konuda projeler yürüttüklerini ifade etti. Proje kapsamında düzenlenen törende konuşma yapan Sevgi Erdemoğlu şunları söyledi.

“Erdemoğlu ailesi olarak sosyal sorumluluk projeleri bizim önceliklerimizdendir. Rahmetli dedem Mehmet Erdemoğlu adına kurulan vakıf kanalıyla onlarca okul, sağlık ocakları, camiler, taziye evleri, Mimarlık Fakültesi yapımını gerçekleştirdik ve binlerce öğrenciye karşılıksız burs vermekteyiz. Bende Erdemoğlu ailesinin bir ferdi olarak kendime örnek aldığım aile büyüklerimin yolunda gitmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bu bağlamda 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bu projeyi hayata geçirdik. Bundan sonra bu tür çalışmalarımız devam edecektir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve öncüleri siz değerli öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyorum. Bu sene engelsiz yaşam merkezindeki 250 öğretmenimize kendi bünyemde olan güzellik merkezinde hediye bakımlar takdim ediyorum. Eğitim bir toplumun ilerlemesi gelişmesi ve güçlü bir şekilde ayakta durması için ilk ilkedir. Mustafa Kemal Atatürk ün dediği gibi gelecek gençlerin gençler ise öğretmenlerin eseridir”