02 Aralık 2023

Projelerin Ünlü Mimarı 'İrem Aslansoy'

Gaziantepin gururu İrem ASLANSOY sanatseverleriyle şimdi Gazi mah. Msm karşısındaki yeni adresinde buluşuyor.

haber/Photo_1700169309133.jpg

Seçkin konukların katılımlarıyla yapılan görkemli açılışla gözleri büyüleyen bu eşsiz mekan da Aslansoy ailesi adına açılış konuşmasını yapan genç mimar İrem Aslansoy mutluluk duyduğunu belirterek;

 “Gaziantep de açtığımız bu mimarlık ofisimizin haklı gururunu yaşıyoruz.Tüm halkımızın bu eşsiz ve deha projeleri tanıştırmayı amaçlayarak her biri harikaları hak eden Gazianteplilere takdim edeceğiz.Gaziantepe katılan bu değer Gaziantepin göz sevkine ithafen modern projeler ve dünyanın bir çok noktasına da teslim edip tamamlanan projeler bir İrem aslansoy klasiği halinde sizlere sunmaya devam edeceğiz.’’

Özgün konseptiyle hayranlık uyandıran bir çok projelere imzalar atan ,Gaziantepin gözdesi haline gelen Mimar İrem Aslansoy beğenileri toplamaya devam ediyor.

Aslansoy: Aslında tüm bu soruların cevapları Aslansoy ailesinin büyük bir heycanla, severek yaptığımız; eşsiz kaliteli özgün ve modern yapıların sonsuz güven ve teslimiyet içinde sunarak memnun etmekte saklı.. “dedi.

Sektöre yeni bir çağ açarak öncülük eden Mimar İrem Aslansoy bir çok çeşitli projeleri tamamlamıştır.Sizleri de mimar İrem Aslansoy tarafından sunulan benzersiz projelerin büyüsene kapılmaya davet ediyoruz.