18 Temmuz 2024

Kızkalesi'nin İncisi, Gönüllerin Birincisi 'Efe Otel'

Sıcakların bastırmasıyla birlikte tatilcilerin akın ettiği Kızkalesi'nde Efe Otel yine en çok tercih edilenler katagorisinde yerini aldı. Ekonomik fiyatı ve son derece hijyenik ortamıyla tatilcilerin Kızkalesi'nde ki ikinci evi konumuna gelen Efe Otel sabah ve akşam yemekleriyle de müşterilerine eşsiz lezzetler sunuyor.

haber/Photo_1720261481549.jpg

Ailelerin gönül rahatlığıyla konaklama yaptığı ve denize sıfır konumuyla rahat bir tatil imkanı sunan Efe Otel her yıl olduğu gibi bu yılda Kızkalesi'nin lideri oldu. Güler yüzlü personeli ve her biri branşında profesyonel kadrosu ile müşterilerinden tam not alan otel uygun fiyatı ile de tatilcilerin yüzünü güldürüyor.

Efe Otel İşletmecileri Erdinç Can ve Salih Demir, yaptıkları ortak açıklamada sezonun oldukça hareketli geçeceğini ve Kızkalesi'nin tatilciler tarafından yoğun ilgi gördüğünü söylediler. Işıl ışıl suyu ve kadife gibi deniz kumu ile Kızkalesi plajının yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi odağı haline geldiğini belirten Can ve Demir; "Kızkalesi'nde sezonun açılması ile birlikte tatilcilerimiz Akdeniz'in tarih kokan bu eşsiz mekanına akın akın gelmeye başladı. 

Bu sezonda Efe Otel olarak konuklarımızı en iyi şekilde ağırlayacağız. Herkes tatil yapsın diye fiyatlarımızı uygun tutuyor ve konforu en ucuza sunmaya çalışıyoruz. Sabah ve akşam yemeklerimiz ile hem ekonomik, hemde pratik bir şekilde müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlıyoruz" dediler. 

Haber: Ökkeş İŞÇİ / MERSİN