22 Haziran 2024

Kendinize Bir Güzellik Yapın 'Moonstar'a' Uğrayın

Gaziantep'in gözde güzellik salonları arasında yer alan Moonstar Güzellik Merkezi, yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

haber/Photo_1597931774818.jpg

Hizmete açıldığı günden buyana müşterilerinin büyük  beğenisini kazanan Moonstar Güzellik Salonu yaz ayı içerisinde de en çok tercih edilen güzellik salonları listesinde yer aldı. 

Son sistem cihazları ve güler yüzlü personelleri ile müşterilerinden tam not alan Moonstar, 2 şubesi ile Gazianteplilere en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. 

Moonstar Güzellik Salonu İşletme Sahibi Arzu Kaplan, firmalarına olan ilginin gün geçtikçe arttığını ifade ederek, "Müşterilerimiz her fırsatta bizlerden duyduğu memnuniyeti dile getiriyorlar. Onların bizlere duyduğu  güven ve mennuniyet karşısında bizlerde elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışıyoruz"dedi. 

MOONSTAR'DA YOK YOK 

Moonstar'da cilt bakımı, protez tırnak, kaş kontür, ipek kirpik, kirpik lifting, lazer epilasyon, dipliner, bbglow, dövme silme, karbon peeling, dudak kontür, dermapen, epilasyon ağda ve güzellik adına daha bir çok hizmetlerinin olduğunu dile getiren Arzu Kaplan, bu seansları son derece hijyenik ortamda ve hepsi branşında uzman son derece profesyonel ekibimiz ile uyguluyoruz.

Moonstar olarak en çok önem verdiğimiz nokta hijyen. Müşterilerimiz bu konuda teşekkürlerini sürekli dile getiriyorlar. Bizler Moonstar ailesi olarak güzelliğine önem veren tüm bayanlarımızı yine ekonomik fiyatlarımızdan faydalanmaları için salonumuza davet ediyoruz" müşterilerimiz bizlere (0533 205 55 08) nolu telefondan ulaşabilirler" şeklinde konuştu. 

Haber: Ökkeş İŞÇİ / GAZİANTEP