17 Ağustos 2022

Gaziantep Bu Düğünde Buluştu...

Gaziantep ve Türkiye'de medikal sektöründe tıbbı cihaz ve laboratuvar kitleri satışı konusunda hizmet veren Türev Medikal Genel Müdürü İdris Kılıç’ın akademisyen oğlu Yunus Kılıç ile Mersinli iş insanı Altan Hayırlıoğlu’nun kızı uzman hekim Gülcan Haydaroğlu görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

haber/Photo_1656234825500.jpg

25 yıldan beri Gaziantep ve Türkiye de medikal sektöründe tıbbı cihaz ve laboratuvar kitleri satışı konusunda hizmet veren Türev Medikal Genel Müdürü İdris Kılıç, Akdeniz Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olan Doç. Dr. Yunus Kılıç'ı, Mersinli iş insanı Altan Haydaroğlu’nun Antalya Devlet Hastanesi'nde uzman hekim olarak görev yapan kızı Gülcan Hayırlıoğlu ile evlendirdi. 

Siyaset ve iş dünyası ile medikal sektörü ve sağlık sektörü düğüne akın etti 

Gaziantep Şirehan Otel'de yapılan görkemli düğün ile Yunus-Gülcan çifti mutluluğa evet dedi. Binlerce davetlinin katıldığı düğünde Gaziantep siyaset, iş, medikal sektörü ve sağlık sektörünün tanınmış simaları yer aldı.

Davete katılanlar arasında Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Berk, Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur, Türev Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dal, Gazi Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Derviş Dal gibi birbirinden önemli davetliler de katıldı. 

Davetliler yerel sanatçıların şarkılarıyla gönüllerince eğlendi 

TÜREV Medikal Genel Müdürü İdris-Gülay Kılıç çiftinin oğlu Doç.Dr. Yunus kılıç ile Mersin eşrafından iş insanı Altan-İlkay Haydaroğlu çiftinin güzel kızı Dr. Gülcan Hayırlıoğlu’nun muhteşem düğün töreninde davetliler yerel sanatçılarının bir birinden güzel şarkı ve türküleri eşliğinde eğlenip gönüllerince coştular.

Kaynak: memohaber.com