18 Temmuz 2024

Diyarbakır ve Mardin'deki Yangında Can Kaybı 12'ye Yükseldi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Diyarbakır ve Mardin'de meydana gelen yangın sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısının 12'ye yükseldiğini duyurdu. Bakan Koca, 'Hastalarımızdan 5'inin tedavi ve takiplerine devam ediyoruz. 5'i de Diyarbakır'da tedavi gören hastalarımızdan 3'ü entübe durumda.' dedi.

haber/Photo_1719013924751.jpg

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Diyarbakır ve Mardin'de meydana gelen yangın sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısının 12'ye yükseldiğini açıkladı.

Bakan Koca, "Hastalarımızdan 5'inin tedavi ve takiplerine devam ediyoruz. 5'i de Diyarbakır'da tedavi gören hastalarımızdan 3'ü entübe durumda." dedi.

Bakan Koca sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda "Diyarbakır ve Mardin'de, iki ilimizin yakın köy ve mahallelerinde meydana gelen yangın sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı maalesef 12'ye yükseldi. Olaydan 78 kişi etkilendi. Hastalarımızdan 5'inin tedavi ve takiplerine devam ediyoruz. 5'i de Diyarbakır'da tedavi gören hastalarımızdan 3'ü entübe durumda. Bu vesile ile bir kez daha, olayda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, hastalarımıza acil şifalar diliyorum." ifadelerine yer verdi.