22 Haziran 2024

ZAFER PARTİSİ ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

Zafer Partisi Gaziantep il ve ilçe teşkilatı gazetemizi ziyaret ederek kurucu başkanımız Ökkeş İşçi, ile bir araya geldi. Gündeme dair pek çok konunun konuşulduğu ziyarette ilk sırayı ekonomi aldı.

haber/Photo_1716312438076_2.jpg
Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanı Aykut Cangöz, Genel Sekreter Erman Ebçem, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Çapkur, Şahinbey İlçe Başkanı Erhan Sucu, Kadın Aile Başkanı Özlem Özergin ve Şehitkamil İlçe Başkan Yardımcısı Tuğba Akar'ın gerçekleştirdiği ziyarette konuşan İl Başkanı Aykut Cangöz, Türkiye'nin çok sıkıntılı bir süreçten geçtiğini söyledi. 
 
"ÜNİVERSİTE MEZUNLARI İŞ ARIYOR"
Özellikle ekonomide ki kötü dalgalanmanın her kesimden insanı etkilediğinin altını çizen Cangöz, şunları söyledi; 
"İçerisinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntı ne yazık ki gün geçtikçe kendisini daha da fazla hissettirmeye başladı. İktidar partisi olmamıza rağmen kapımızı çalarak iş isteyen gençlerimizin sayısı giderek artmakta. Ve bu gençlerimizin bir çoğu çeşitli üniversitelerden mezun olmuş kişiler. Bunun yanısıra okullarımızdan ciddi manada şikayetler almaya başladık. Özellikle gün boyu okula giden çocuklarımızın çoğu kez açlıktan bayıldığı bilgileri elimize ulaşmakta. En azından okullarımızda çocuklarımız için yemek sorununun bir an önce çözülmesi gerekiyor. Biz bu konuda Zafer Partisi olarak elimizden gelen her türlü desteği sağlıyor ve sağlamaya da devam edeceğiz" dedi. 
 
"HALKIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ"
Zafer Partisi olarak seçimden sonra da tam kadro sahalarda olduklarını söyleyen başkan Aykut Cangöz, "Yönetim kadromuzla sorunlara çözüm olmak için sürekli çalışmalar yürütüyoruz. Ancak çözüm üretme noktasında iktidar partisine çok daha fazla iş düşüyor. Seçim bittikten sonra köşesine çekilen bir parti olmadık, olamayacağız da. Biz halk ile iç içe olan bir partiyiz. Zafer Partisi olarak çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz" açıklamasında bulundu. 
 
- Haber Merkezi -