03 Aralık 2021

MHP'Lİ TAŞDOĞAN, MİLLET İTTİFAKINA YÜKLENDİ

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatıyla başlayan Adım Adım 2023, İl İl Anadolu programı Gaziantep'te de başladı.

haber/Photo_1636803157847.jpg

Toplantı da açıklamalarda bulunan MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Cumhur İttifakı'nın hedefleri doğrultusunda yapılan çalışmaları anlatırken, Anayasanın ilk üç maddesinin de dokunulmaz olduğunu bir kez daha vurguladı.

'HAYIR OYU VEREREK Mİ KANDİLİ YERLE BİR EDECEKLER'

CHP'nin bir zillet çukuruna düştüğünü söyleyen MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan, "Sınır güvenliğimiz sınırdan başlamaz dedik ve Suriye'de düzenlenen harekatlarla sınır güvenliğimizi sağladık. Kuzey Irak'ta da sınırımızı tehdit eden sinekleri orada kurutmak için operasyon yapılması için tezkereleri  Cumhur İttifakı olarak kabul ettik. Şimdi çıkmışlar Kandil'i yerle bir etmekten bahsediyorlar. Tezkereye 'Hayır' oyu veren bu zihniyet Kandil'i nasıl ve hangi mantıkla yerle bir etmekten bahsediyor acaba, bunlar işte böyle bir zillet çukurundadır. Bu zihniyete rağmen Cumhur İttifakı olarak biz ülkemiz adına üzerimize düşeni yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz" diye konuştu.

Gaziantep'te bir restaurantta kahvaltı ile başlayan programda MHP milletvekilleri Muharrem Varlı, Sermet Atay, MYK üyeleri Necmi Yıldırım, Ali Fuat Kardaş ve MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, partililerle biraraya geldi.