16 Nisan 2024

KÖŞK-Ü ALÂ, TAŞUCU'NDA SİZLERİ BEKLİYOR

Mersin Taşucu'nun ünlü restaurantlarından Köşk-ü Alâ Restaurant birbirinden leziz yemek ve kebap çeşitleri ile müşterilerinden yoğun ilgi görüyor. Yine Köşk-ü Alâ bünyesinde hizmet veren Yükseller Ocakbaşı'da iddialı pide çeşitleri ile yemek severlerden tam not alıyor.

haber/Photo_1700382965638.jpg

Taşucu'nda yıllardır yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline dönüşen Köşk-ü Alâ Restaurant, zengin menüsü ve içecek çeşitleri ile damak lezzetine önem verenlerin vazgeçilemez noktası haline dönüştü.

Güler yüzlü personeli ve hepsi branşında uzman kadrosu ile hizmet veren Köşk-ü Alâ'ya gastronomi kenti Gaziantep'ten de destek geldi.

Önceki gün Gaziantep'in ilk ve tek yemek Dergisi olan Lezzet Dünyası ekibi de Köşk-ü Alâ'yı ziyaret etti. Gazikent Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Boynukısa ve Trend Medya Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş İşçi'nin ziyaret ettiği mekanda adeta lezzet şöleni yaşandı. 

MUHTEŞEM KEBAPLAR KÖŞK-Ü ALÂ'DA 
Köşk-ü Alâ'nın sevilen ve güler yüzlü işletme sahipleri Kudret Yüksel ve Çiğdem Yüksel, çifti lezzet başarılarını gazetemiz ile paylaştı.

Taşucu'nda yıllardır hizmet verdikleri anlatan çift muhteşem kebap ve yemek çeşitleri için herkesi Köşk-ü Alâ'ya beklediklerini söyledi.

KATMER VE KÜNEFEYİ MUTLAKA DENEYİN
Kebap çeşitlerinin yanısıra dünya mutfağıyla da yabancı turistlerin de gözdesi haline geldiklerini söyleyen Kudret ve Çiğdem Yüksel, "Lezzetlerimizde son derece iddialıyız. Kebap çeşitlerinin her türlüsünü yapıyoruz. Yine tavuk, balık, ve cızbız köftemizi de müşterilerimizin damak zevkine sunuyoruz.

Yemek çeşitlerinin dışında Gaziantep Katmeri ve künefe çeşitlerimizde de oldukça iddialıyız.

Yemeğin dışında içecek menülerimiz ile de konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz" dediler.KÖŞK-Ü ALÂ SİZLERİ BEKLİYOR
Müşterilerinin her fırsatta memnuniyetlerini dile getirdiklerini anlatan Çiğdem ve Kudret Yüksel, çifti "Yiyecek ve içeceğin dışında temizlik ve hijyen konusunda da Köşk-ü Alâ, olarak son derece duyarlıyız.

Personellerimiz hepsi branşında uzman kadrodan oluşmakta. Bizleri tercih edenlere sonsuz teşekkür ediyor, ve muhteşem lezzetlerimizin tadına bakmaları için herkesi Taşucu merkezde bulunan Köşk-ü Alâ'ya bekliyoruz" şeklinde konuştular.

Haber: Ökkeş İŞÇİ / MERSİN - TAŞUCU