22 Haziran 2024

KADAYIFIN DUAYENİ MEHMET ERÇELEBİ ÖDÜLE DOYMUYOR

Gaziantep’te gerçekleştirilen “Gastronominin Yıldızları” Ödül töreninde, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan’a Onur Ödülü verilirken, Gaziantep'in ünlü kadayıfçısı Mehmet Erçelebi Mangalda Kadayıf'ta Gastronominin Yıldızları Ödülüne layık görüldü.

haber/Photo_1717268439486_2.jpg

Gaziantep Şehitkamil Sanat Merkezinde gerçekleştirilen ödül töreni 25 Mayıs Cumartesi günü kalabalık davetli topluluğunun katılımıyla yapıldı.

Gaziantep Gastronomisine ve markalaşma sürecine vermiş olduğu desteklerden ötürü “Onur Ödülü” verilen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan’ın ödülünü Organizasyon heyeti olarak UGEF Başkanı Mehmet Kaplan, duayen gazeteciler Hamza Mercanoğlu, Sait Salıcı ve Ökkeş İşçi takdim etti.

Gastronominin yıldızları ödül töreninde ödül de alan önemli isimlerden birisi de Mehmet Erçelebi Mangalda Kadayıf işletme sahibi Mehmet Kılıç Oldu. İsminin okunmasıyla birlikte yoğun alkışlar ile sahneye çıkan Mehmet Kılıç, ödülünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan'ın elinden aldı. Gaziantep'in önemli markalarının olduğu gecede Kadayıf'ta sadece Mehmet Erçelebi Mangalda Kadayıf'ın olması dikkatlerden kaçmadı. 

- Haber Merkezi -