16 Nisan 2024

Bekir Öztekin, Projeleri ile Geliyor

Yeniden Refah Partisi Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Bekir Öztekin, Oğuzeli ilçesinde adeta çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Öztekin, 5 Yıllık Başkanlık yaptığı Oğuzeli’nde 10 yıl geçmesine rağmen hala hizmetlerinin konuşulduğunu belirterek inşallah kazandığımız takdirde kaldığımız yerden hizmete devam edeceğiz diyerek "Ben Oğuzeli halkına hizmetkar olmaya geliyorum" dedi.

haber/Photo_1708511459390_3.jpg

Yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Oğuzeli ve köylerinde gittiği her noktada yoğun ilgi gören Yeniden Refah Partisi Oğuzeli Belediye Başkan adayı Bekir Öztekin, Başkanlık yaptığı  Oğuzeli'ne 10 yıl sonra yeniden aday olmasının kendisi için büyük bir anlam taşıdığını belirterek Oğuzeli’ne maalesef yeterli hizmet yapılmamıştır, Biz çok şükür gittiğimiz her yerde yaptıklarımızla konuşabiliyoruz, benden sonra maalesef ilçeye kazandırılan tek hizmet Teras Kafe’dir. Böyle Belediyecilik olur mu? Seçilirsem hizmetlerimizle Türkiye’de örnek bir Belediyeciliğe imza atacağım inşallah.” Dedi.

İlçe halkının adeta bağrına bastığı Öztekin, Oğuzeli'nin 31 Mart sonrası hak ettiği noktaya kavuşacağını ve hizmet için kolları sıvadıklarını söyledi. 

Seçimlerden mutlak galibiyetle çıkacağını kaydeden Bekir Öztekin, Oğuzeli için bir çok yeni projelerinin olduğunu söyledi.

Başkan seçilirsem inşallah Oğuzeli hizmete doyacak

Öztekin, Ev hanımlarından, Öğrenciye, Yeni doğan Bebekten, Evlenecek gençlere kadar tüm Oğuzeli halkının özlenen hizmete doyacağını belirterek, “yeni doğan bebeklere ilk bebek arabasını biz vereceğiz. İşyeri açmak için alınan ruhsat harcını biz karşılayacağız. Durumunda olmayan vatandaşlarımıza aylık erzak vereceğiz. Çocuklarımıza bisiklet, evlenen gençlerimize beyaz eşya vereceğiz. Hanım kardeşlerimizi ücretsiz Termal tatil ve gezilere göndereceğiz, Emeklileri de unutmadık. Emekli Oğuzeli’nin ilk umre ziyareti bizden olacak. Başımızın tacı olan köylülerimiz için de projelerimiz mevcut. Köylülerimizin hayvanına yem, toprağına gübre vereceğiz. Üniversiteli öğrencilerimize asgari ücret tutarında burs vereceğiz” dedi.

- Haber Merkezi -