26 Mayıs 2020

Ezo Naz, Yeni Şarkısı 'Kurban Olsun' İle Hayranları İle Buluşuyor

Kısa süre önce 'Oku Beni' albümüyle dikkatleri üzerine toplayan Pop Sanatçısı Ezo Naz, yeni şarkısı 'Kurban Olsun' ile müzik dünyasına iddialı giriş yapmaya hazırlanıyor.

haber/Photo_1589317463550.jpg

Kurban olsun adlı şarkısı için önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçmeye hazırlanan Gaziantepli Sanatçı Ezo Naz, yeni şarkısının da son derece hareketli ve harika bir eser olduğunu söyledi. 

Şarkının hereketli olması nedeniyle video klibinde son derece hareketli sahneler ile izleyiciye ulaşacağını anlatan Ezo Naz, Ramazan Bayramı öncesinde klibin tamamlanacağını söyledi. 

Özellikle YouTube kanalında ciddi bir hayran kitlesine ulaştığını kaydeden sanatçı Ezo Naz, yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi. "Gaziantepli hemşerilerimiz başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanından beni seven ve dinleyen vatandaşlarımız bana ulaşıyor ve memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Onlardan aldığım destekle de daha güzel şarkılar ve besteler hazırlamak için bende var gücüm ile mücadele veriyorum. Tüm dinleyicilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 

Daha önceki kliplerinin ulusal kanallarda yayınladığını dile getiren Sanatçı, "Çekimlerinin tamamını Gaziantep'te gerçekleştirdiğimiz kliplerim Türkiye'nin ileri gelen TV kanallarında yayınlanıyor. Bu başarı ise beni gururlandırmakla beraber son derece mutlu ediyor. Bende bu şevk ile birlikte inşallah yönetmenim Zeki Tutak, ile birlikte daha birçok başarılı çalışmalara birlikte  imza atacağız" diye konuştu. 

Haber: Ökkeş İŞÇİ / GAZİANTEP