05 Şubat 2023

SAĞLIKTA YENİ GÖREVLENDİRME

Hak-İş Konfaderasyonuna bağlı Enerji-İş Sendikası tarafından Sağlık Bakanlığı Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı Hastane Temsilciliği görevine İlhan Ağır, getirildi.

haber/Screenshot_20200301-182009~2.jpeg

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı Hastane temsilci İlhan Ağır Haber Merkezimizi ziyaret ederek şunları şunları söyledi: 

"17 yıla aşkın süredir Sağlık sektörün de çalışmaktayım. Bu süre içerisinde Sağlık çalışanlarının sıkıntılarını ve sorunlarını bizzat yaşamış görmüş bir çalışan olarak ben ve ekibim gereken çalışmayı yaparak bu görevi üstlenmiş bulunmaktayız" dedi.

         

Ağır, "Bana verilen bu görevin başında olduğum sürece işçi ve emekçi kardeşlerimizin  dileklerini dinlemek ve şikayetlerini çözümlemek,İşçi ve İşveren arasındaki İş verimliliğini arttırmak ,İş birliğini çalışma başarısını ve uyumunu sağlamak,işçilerin hak ve çıkarlarını gözetmek ve İş Kanunları ile Toplu İş sözleşmelerinde ön görülen çalışma şartlarını uygulanmasına yardımcı olarak üyelerimizi, Sağlık çalışanlarını ve İşverenin Hakkını ve Hukukunu korumak İçin bana verilen bu görevi hakkıyla yerine getireceğime inanıyorum. Sendika temsilcisi İlhan AĞIR,temsilci yardımcısı M.Fatih GÜLER,temsilci yardımcısı Hakkı YALVAÇ, üyelerimiz ve sağlık çalışanları ile birlikte işçi ve iş veren arasında huzurlu, güzel, şeffaf,sağlıklı bir iş ortamı kuracağımıza inanarak bu yola çıktık.

Bana bu görevi laik gören Hak-İş  Konfederasyonunabağlı  Enerji-İş Sendikasına  Genel Merkezine, Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğüne, Görev Yaptığım DR.Ersin ARSLAN Eğitim Ve Araştırma Hastanesine, Üyelerimize ve Tüm Sağlık Çalışanlarına teşekkür ederim"dedi.