22 Şubat 2024

Opr. Dr. Sezgin Sönmez'in Yeni Klibi Yoğun İlgi Gördü

Gaziantep'in başarılı Jinekologlarından Operatör Doktor Sezgin Sönmez, yaptığı amatör klibiyle hem hastalarının, hem de sevenlerinin büyük beğenisini topladı. Kısa sürede sosyal medyada ve YouTube kanalında alkışları üzerinde toplayan Sönmez, müziğin hayatında önemli bir rol aldığını söyledi.

haber/Photo_1668002427516.jpg
Sanata olan tutkusu ile tanınan Opr. Doktor Sezgin Sönmez, güçlü sesi ile kısa sürede hayran kitlesi oluşturdu. Hekimlikten arda kalan zamanlarını bir arkadaşının müzik stüdyosunda şarkı söyleyerek geçiren 2 çocuk babası Sönmez, özgün müzik ve fantazi dalında okuduğu şarkı ve türküleri ile halkın beğenisini kazandı. 
"MÜZİĞE OLAN AŞKIM HİÇ BİR ZAMAN BİTMEDİ"
Müzik sevdasının çocukluk yıllarına dayandığını anlatan Sezgin Sönmez, "Daha ilkokul yıllarımda müziğe ayrı bir tutkum vardı. Şarkı söylemeyi çok severdim. Aradan yıllar geçmesine rağmen müziğe olan aşkım hiç bir zaman bitmedi. O gün bugün hız kesmeden müziğe devam ediyorum. Son olarak Rahmetli Ahmet Kaya'nın Giderim şarkısına stüdyo ortamında bir klip çektik. Klip sonrasında güzel tepkiler aldık. Klibi yine ismimi taşıyan YouTube kanalımızda yayınladık. Yoğun da bir ilgi gördük" şeklinde konuştu. 
"MÜZİĞİ DE, MESLEĞİMİ DE COK SEVİYORUM"
Muhteşem ses tonu ile sevenlerinin gönlünde taht kuran başarılı doktor Sezgin Sönmez, "Hastalarım müziğe olan tutkumu biliyorlar. Bende onlara emaliyatlar da küçük çaplı şarkılar söylüyorum. Bu onları hem rahatlamış oluyor, hem de ameliyathanenin o gergin ortamını yumuşatmış oluyor. Mesleğimi severek yapıyorum. Müziği de çok seviyorum. Ömrün yettiğince hem meslegimi, hem de severek yaptığım müziğe devam edeceğim" diye konuştu. 
- Haber Merkezi -