14 Ağustos 2020

MÜZSAN İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI HİZMETE AÇILDI

haber/Photo_1576081507482.jpg

Müzsan istanbul İl Başkanlığı açıldı müzsan müzisyenler ve sanatçılar Federasyonu Genel Başkanı Ahmet onurlu çok sayıda davetlinin protokol ulusal ve yerel sanatçınların katılımı ile Topkapıda bir Otel de resmi törenle açılışı gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan MÜZSAN Genel Başkanı Ahmet onurlu federasyonumuzun ülkemizde ulusal,yerel müzisyen ve sanatçılarımızın birlik ve beraberliğini sağlayarak bu birlik ve beraberliğin etki ve yetkisi ile sosyal hak ve özgürlükleri ile ilgili gerekli çalışmaları yapıp SGK emeklilik gibi haklarının uygulama alanını artırarak yaşam şartlarında iyileştirme sağlayarak daha sosyal daha kültürel ve daha ekonomik seviyesi yüksek bireyler olmaları konusunda sanata ve sanatçıya gösterdiğimiz saygıyı yansıtmaktadır.

Bu vesile ile istanbul İl Başkanlığı görevini müzik yapımcısı Usta müzisyen Rahmi Akkuş'a bu görevi layık gördük ve mazbatasını veriyoruz dedi. Müzsan istanbul il başkanı Rahmi Akkuş kısa zamanda yönetimi kurulunu belirleyerek çalışmarına başlayacağını söyledi.

Haber: Ökkeş İŞÇİ / İSTANBUL