05 Aralık 2020

MÜZSAN Başkanı Onurlu'dan, Vali Erin'e Ziyaret

Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu (MÜZSAN) Genel Başkanı Ahmet Onurlu, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'i makamında ziyaret etti.

haber/Photo_1593608683055.jpg

Federasyon Başkanı Ahmet Onurlu'yu makamında kabul eden Vali Erin, Sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduklarını kaydederek, Başkan Onurlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Şanlıurfa Valiliği olarak sanatçının her zaman yanında olduklarını ifade eden Vali Erin, Atatürk'ün sözünü hatırlatarak, "Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından birisi kopmuş demektir" dedi. 

ONURLU'DAN VALİ ERİN'E TEŞEKKÜR

Vali Erin'e misafir perverliginden ötürü teşekkür eden Ahmet Onurlu ise, "Şanlıurfa Valimiz sayın Abdullah Erin'in bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakasından ötürü şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Sayın valimiz sanata ve sanatçıya karşı gerçekten duyarlı ve bir o kadar da hassas bir insan. Şanlıurfa halkı ve sanatçıları böylesi ilgili bir valiye sahip oldukları için çok şanslılar. Bizlere zaman ayırtarak sorunlarımızı dinleyen sayın Erin'e tüm sanatçılar adına sonsuz teşekkür ediyorum' dedi. Ahmet Onurlu, son olarak Vali Abdullah Arin'e birde çiçek takdim etti. 

Haber: Ökkeş İŞÇİ / ŞANLIURFA